Първо място в комплексното класиране за Славейковци от ученическите игри

За силното си представяне в Общинския етап от ученическите игри, спортистите ни от възрастовата група 5 – 7 клас спечелиха първо място в комплексното класиране. Освен голямата купа, на отборите ни бяха връчени общо 12 купи за класиране в челната тройка по отделните видове спорт.

Награждаването бе в Голямата зала на Община Добрич, а победителите бяха поздравени лично от кмета Йордан Йорданов. Той поздрави всички присъстващи и пожела на спортистите да постигат още много успехи в бъдеще.
В продължение на три месеца в най-масовата спортна проява, организирана от Общинската администрация и Сдружение „Училищен спорт, туризъм и младежки дейности – Добруджа“, се състезаваха 151 отбора с 1376 ученици в осем вида спорт: тенис на маса, шахмат, бадминтон, лека атлетика, баскетбол , волейбол, хандбал и футбол. Браво, Славейковци!